[google54b00794594b798c.html]
Menu na skróty
Infornacje

[Sylwester 2018 / 2019]  - Wolny termin

[Andrzejki 24 - 11 - 2018]  - Termin wolny

Witamy na naszej stronie

Zespół  C A N T U S  istnieje już od wielu lat. Mamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez, takich jak: wesela, rocznice, osiemnastki, zabawy, festyny, wieczorki taneczne, imprezy rodzinne, itp. Jesteśmy muzykami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy się sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć klientom.

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Gramy praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, Disco Polo, biesiadę aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to wesele, rocznica , osiemnastka, zabawa sylwestrowa - karnawałowa, spotkanie klasowe, rodzinne, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!

Muzyka wykonywana jest przez zespół na żywo. W skład zespołu wchodzą: Dariusz - instrumentalista i wokalista, oraz wspaniała o nie przeciętnym głosie wokalistka Angelika.
Swoją konferansjerką z powodzeniem możemy poprowadzić każdą imprezę muzyczną. Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, posłuchaj naszego demo!

C A N T U S  to dobry wybór. Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich!

Zatelefonuj do nas 782-871-320

Sprzęt jakim dysponujemy

Gramy na bardzo dobrej klasy instrumencie „Yamaha TYROS 5”.
Do nagłośnienia występów używamy zestawu Yamahy - kolumn oraz miksera wraz z wzmacniaczem o dużej mocy- 2 x 500 Watt RMS. Całość podbija subbas z głośnikiem 18 cali i mocą 1400 Watt emitujący mocne i wyraziste brzmienia basowe.
Do śpiewania służą nam mikrofony marki SHURE , które dają bardzo realistycznie brzmienie naszych wokali.
W skład oświetlenia wchodzą: 4 reflektory – LED PAR 64, kula świetlna – LED MAGIC, laser świetlny - MINI LASER LIGHTING, cyfrowy sterownik oświetlenia , który łączy wszystkie urządzenia w bajeczny układ scen świetlnych.
Posiadamy również wytwornicę dymu – HQ 900 o wydajności 100m3 / min.
Wszystko to w połączeniu razem daję oszałamiający efekt zadziwiając wszystkich gości.
Poniżej załączamy małą galerię zdjęć . Kliknij na miniaturę by powiększyć.


Polecane firmy

Opracowanie Dariusz Lewandowski